Dzień Edukacji Narodowej 2016

Tym razem uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się wieczorem w o godz. 18:00. Na wieczorne spotkanie mogło przybyć więcej pracujących rodziców, aby obejrzeć swoje pociechy podczas występów. W tym uroczystym dniu nie mogło zabraknąć życzeń płynących w stronę pracowników szkoły. Uczniowie zaprezentowali się w parodiach lekcji wg scenarzystek Pań Kingi Stefaniuk i Moniki Żak oraz występach wokalnych maluchów pod opieką naszych przedszkolanek. Wspólnie z nauczycielem muzyki - Joanną Sienkiewicz uczniowie wykonali znany utwór Ryszarda Rynkowskiego - Wznieś serce. Cała godzinna uroczystość na długo pozostanie w pamięci uczniów, pracowników szkoły i rodziców. Zapraszamy do obejrzenia skrótów wieczornego spotkania zarejestrowanego naszą kamerą.