Ślubowanie przedszkolaków 2016

Dnia 7 listopada 2016r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Bogaczewie odbyło się pasowanie na „przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pana Dyrektora. Następnie został przedstawiony program artystyczny w wykonaniu dzieci i ich starszych kolegów, pod okiem wychowawców klas młodszych. Uroczystość miała charakter bajkowy. Przedszkolaki wcieliły się w postacie ze znanych i lubianych bajek. Dzieci wygłosiły też uroczystą przysięgę pasowania na przedszkolaka. Na koniec uroczystości zostały wręczone im „certyfikaty przedszkolaka” oraz słodkie upominki. Po zakończeniu części artystycznej dzieci udały się do swojej klasy wraz z wychowawcami i rodzicami na słodki poczęstunek.