Konkurs szkolny z zakresu bezpieczeństwa”Bezpieczny Ty, Bezpieczny Ja”

2 etap konkursu

2 etap konkursu

rozdanie nagród

laureaci konkursu w kategoriach wiekowych "1-3" i "4-6"

1 etap konkursu

Dnia 26.04.16 r. w NSP w Bogaczewie odbył się konkurs wiedzy o bezpieczeństwie "Bezpieczny Ty, Bezpieczny Ja" w dwóch kategoriach wiekowych zorganizowany przez Panie Monikę Żak oraz Joannę Malesę. W kategorii wiekowej "1-3" dzieci miały wykonać pracę plastyczną dowolną techniką o tematyce bezpieczeństwa na drodze, w domu, na podwórku i w drodze do szkoły. Wpłynęło 11 prac konkursowych. Komisja w składzie: Stanisław Szeluga - przewodniczący oraz członkowie Pani Maria Śnieżewska i Pani Joanna Sienkiewicz wyłoniła laureatów konkursu: I m-ce: Rafał Buta II m-ce: Zuzanna Maciejewska III m-ce: Dawid Czyżyk Konkurs w Kategorii klas "IV-VI" odbywał się w dwóch etapach. I etap składał się z testu jednokrotnego wyboru (30 pytań), II etap - 5 pytań otwartych. Do II etapu przeszło 5 osób, z których wyłoniono laureatów: I m-ce: Sylwia Miałkowska II m-ce: Natalia Buta III m-ce: Julita Rosińska Nagrodami w konkursie były elementy wyposażenia roweru: liczniki, dzwonki, oświetlenie, torby na ramę. Gratulujemy zwycięzcom !!!